kraina niezapominajek

kraina niezapominajek

czwartek, 14 lipca 2016

Bieżnik

W końcu mogę się nim pochwalić, bo w końcu został wykończony, wyprany i wyprasowany :) nie jest idealny, ale dla mnie piękny. Bardzo podobają się takie nasze folkowe motywy na obrusach, bieżnikach i poduszkach. Zresztą nie tylko na tym :) 
Pracy nad nim było sporo, ale była to bardzo przyjemna praca, tym bardziej, że ostatnio jakoś więcej mam radości z haftowania niż szydełkowania.

Wzór do tego haftu zakupiłam na stronie Coricamo, pewnie niektórym z Was bardzo dobrze znanej :) Osobiście jestem już chyba od nich uzależniona i trochę prac na skończenie w moim domku już czeka. Obiecałam sobie nie sięgać po kolejne dopóki tych nie skończę, ale jest to bardzo ciężka obietnica ;)
Oprócz tego bieżnika, chciałam Wam jeszcze pokazać pudełeczko na różne krawieckie przybory, które znalazł, naprawił i oczyścił mój mąż (w kolejce czeka jeszcze jedno większe, ale z tu już więcej pracy potrzeba). Na razie służy mi to ono do przechowywania muliny, choć pewnie z czasem okaże się na to za małe.

Tyle na dziś :) Dziękuję Wam za odwiedziny i komentarze i przepraszam, że nie zawsze mogę się odwdzięczyć tym samym..

4 komentarze:

 1. Niesamowicie piękny obrusik wyhaftowałaś. Prezentuje się niesamowicie! Ja osobiście właśnie rozpoczęłam swoją przygodę z folkowymi motywami - haftuję serce na poduszkę. Pudełko na nici to prawdziwa perełka. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny bieżnik :) Też taki mi się marzy, ale jak sobie pomyślę, że ktoś coś na niego wyleje...

  OdpowiedzUsuń
 3. Bieżnik śliczny:) Takie przyborniki czasami są u mnie na rynku w starociach:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak dawno do ciebie nie zaglądałam... dużo lepiej wygląda teraz twój blog, jest bardziej pozytywny. Sama mam podobne dylematy teraz ze swoimi blogami. Mając przerwę w tworzeniu (brak pracy i środków na to) rozpoczęłam blog (samorozwoju)językowy i fotograficzny. Niesamowite jak potrafią zmieniać się wartości tego o czym chcemy pisać. Pozdrawiam, niteczkowyczar.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń