kraina niezapominajek

kraina niezapominajek

niedziela, 27 listopada 2016

Adwent:) W końcu mogę coś napisać i pokazać coś skończonego :) Oczywiście dalej męczę mój szydełkowy obrus na stół, ale chyba raczej go skończę na Wielkanoc niż na Boże Narodzenie, bo jeszcze cały jeden rząd kwadratów mi został, a jak sobie policzyłam, to praca nad nim zajmie mi około dwóch tygodni, nie licząc wykończenia... A że nie mam tylu wolnych tygodni oraz z racji tego że mam inne zobowiązania, jak to przed świętami, obrus znów musi poczekać. Choć co jakiś czas kilka rządków staram się pododawać :)
Za to skończyłam serwetkę na nadchodzące święta i już zdobi ona moją komodę :)
Dom powoli szykuje się na Święta, na razie jeszcze troszkę opornie, bo ciągle jest jeszcze tyle do zrobienia. Będą to jednak pierwsze nasze święta we własnym domu, więc tym bardziej zależy nam by były one wyjątkowe :) Póki co jest właśnie wspomniana wyżej serwetka, a na niej adwentowy wianek i zapalona dziś pierwsza świeczka.


Serwetkę oraz wzór zakupiłam na stronie Coricamo, wyszywałam muliną z Ariadny, a wianek znalazłam na Allegro. Może kiedyś się pokuszę o to by wykonać jakiś własnoręcznie, ale póki co poszłam na łatwiznę ;)Dziś to tyle. Dziękuję Wam za odwiedziny i komentarze. Zapraszam też do odwiedzin na FB :)


Życzę Wam spokojnej niedzieli i nadchodzących dni :)

3 komentarze:

  1. Piękna serwetka !!!! Z wiankiem tworzy super świąteczny komplet. Oby do świąt , pozdrawiam ciepło.

    OdpowiedzUsuń