kraina niezapominajek

kraina niezapominajek

wtorek, 20 grudnia 2016

Wesołych ŚwiątTo już ostatni post w tym roku i choć Święta już zapasem, nas dziś czeka jeszcze ostatni poważny remont kuchni, a potem jeszcze tylko ostatnie poważne sprzątanie. Mam tylko nadzieję, że ze wszystkim zdążymy i w Święta będziemy już naprawdę tylko wypoczywać i cieszyć się z bycia razem. 
Nie był to dla nas łatwy rok. Miało być pięknie, a było trudno i ciężko... za dużo strat, za dużo smutku. Zazwyczaj życzyłam sobie by kolejny nadchodzący rok był co najmniej taki sam... Tym razem życzę sobie i Wam by rok 2017 był zdecydowanie lepszy, a każda łza tylko łzą szczęścia i radości :)Robótkowo, grudzień był dla mnie miesiącem pod znakiem aniołków. A i tak nie zrobiłam ich tyle, o ile mnie proszono, bo po prostu zabrakło czasu. Dla siebie oczywiście nie zrobiłam ani jednego, trudno. Może za rok? ;) A i tego nie byłabym taka pewna, bo w głowie na następny rok już pełno planów. Prac, które muszę zrobić koniecznie, prac które tak strasznie chciałabym zrobić i prac które już rozpoczęłam, bo nie mogłam się powstrzymać. 


Nie będę się już więcej rozpisywać, dodam może tylko na koniec, iż w przyszłym roku postaram się tu być chociaż raz w miesiącu by pokazać Wam nad czym pracuję i jakie są tego postępy. Oprócz dwóch dużych prac, mam też do zrobienia kilka mniejszych. chciałabym się też nauczyć kilku nowych technik haftu. Więc myślę że będę miała o czym pisać i co pokazywać :)A tymczasem :)
Życzę Wam kochani Wesołych,
Spokojnych, 
Radosnych, 
Rodzinnych
i pełnych Miłości
Świąt Bożego Narodzenia
oraz 
Szczęśliwego Nowego (i lepszego) 2017 Roku.


4 komentarze:

  1. Dla mnie to był bardzo ciężki rok dlatego życzę Tobie i sobie żeby następny był o wiele lepszy:) Wesołych świąt:)

    OdpowiedzUsuń
  2. W takim razie życzę Ci, aby 2017 był rokiem radości!
    Wszystkiego, co najlepsze :)

    Dekoracje piękne, najbardziej podoba mi się czerwona gwiazdka z białymi konturami <3

    OdpowiedzUsuń